امکان درخواست سریعتر آزمون

اگر بعد از مطالعه‌ی هر درس و در قسمت پایین هر درس این گزینه وجود داشته باشه که بشه آزمون همان درس رو سریعتر از مدت زمان تعیین شده درخواست کنیم که فرستاده بشه٬ باعث میشه که دوره‌های آموزشی رو سریعتر طی کنیم.

چون بعد از هر درس ۲ روز طول میکشه که آزمون اون درس فرستاده بشه! و اگر کسی بخواهد دوره‌های آموزشی رو سریعتر طی کنه معطل میشه!

ممنون

#آزمون#درخواست فرستادن سریعتر آزمون#پیشنهاد

Seifinia (امتیاز: ۴۶۸) -
۱۹ آبان ۱۳۹۲

از بعد آموزشی باید فاصله‌ای بین مطالعه و ازمون برقرار باشد تا آموخته‌ها به خوبی در ذهن جای گیرند ومغز زمان کافی برای تحلیل و استقرار کامل مطلب در ذهن داشته باشد.

5
0
مهران (امتیاز: ۶۷) -
۲۸ آبان ۱۳۹۲

حرف شما کاملا درست هست.

ولی در مواردی که برای خود من هم پیش آمده٬ یک سری از درس‌ها مطلب جدیدی ندارند و از قبل این مطالب را میدانستم. اگر این گزینه وجود داشته باشه میتونیم که در وقت بیشتر صرفه‌جویی کنیم و دوره‌ها رو زودتر تموم کرد

7
0

Lizard (امتیاز: ۹) -
۷ آذر ۱۳۹۲

موافقم به مسئله ی خیلی خوبی اشاره کردی... اگه بشه سریعتر دوره هارو گذروند واقعا عالیه...

3
0

امان (امتیاز: ۲۹) -
۲۴ آذر ۱۳۹۲

جناب سیفی نیا با هم با شما و هم با مهران موافقم ، شاید راهش این باشه که مثلا با اختلاف 6و7 ساعت آزمون ارسال بشه ، گاهی واقعا مطلب یک درس کمه و شوق ما برای درس بعدی زیاد به طوری که این انتظار برای آزمون خودش میشه درس نامه ی صبر ایوب !

2
0

soheil (امتیاز: ۱۶۰) -
۲۴ آذر ۱۳۹۲

دقیقا با شما موافقم کاشکی مدیران رسیدگی کنن اینجوری که برنامه ریزی کردن برای تموم کردن دوره وردپرس حداقل 2 ماه طول میکشه و این خیلیه حداقل تو 15 یا 30 روز تمومش میکردند خیلی بهتر می شد

2
0

Alireza (امتیاز: ۱۳) -
۲۶ دی ۱۳۹۲

من هم موافقم چون بعضی درس ها برای آدم صبرش سخت تر از امتحاناشه

1
0

علی ناصری (امتیاز: ۱) -
۱۸ مرداد ۱۳۹۵

سلام . من تازه ثبت نام کردم . بعد از دریافت اولین درس ، بلافاصله آن را خواندم . من به آن مطلب مسلط بودم . خواستم آزمون بدم اما متوجه نشدم چطور امکان پذیره ! حین ثبت نام راهنمایی کافی در انی مورد نبود .

 

نظرات دوستان کمک کننده بود . متوجه شدم که باید منتظر بشینم تا زمان آزمون فرابرسه و من از این مساله رضایت ندارم .

0
0