مدیریت میل های گونگون در پوشه های مجزا

سلام.من در31 درس انلاین شرکت نموده ام و این امر باعث سردرگمی من در مطالعه دروس وپاسخ به ازمون ها شده است.چگونه میتوان پوشه هایی مجزا و به طور نامعدود برای هر درس ایجاد کرد بطوری که هر درس به همراه ازمونش در پوشه مربوطه به طور مستقیم انتقال یابد؟گزینه برچسپ نیز کارامد نبو 

##مدیریت #پوشه #جیمیل

فرهاد (امتیاز: ۱۱۰) -
۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام
دوست عزیز با استفاده از امکان « filters » جیمیل شما به راحتی میتونید ایمیل های هر آدرس ایمیل را در یک پوشه جداگانه و با یک لیبل جدا دریافت، نگهداری و آرشیو کنید.
در تنظیمات جیمیل به تب « filters » رفته و از انتهای صفحه بر روی « Create a new filter » کلیک کنید. یک پنجره در بخش بالایی جیمیل باز خواهد شد که شما پس از وارد کردن ایمیل مورد نظر در قسمت « From » و زدن از پایین همان پنجره بر روی « Create filter with this search» کلیک کنیت تا به مرحله منتقل شود. در مرحله بعد شما میتوانید تنظیماتی را بر روی فیلتر خود اعمال کنید از جمله با زدن تیک بخش « Categorize as » و ساختن یک کتگوری ایمیل ها را به اون کتگوری هدایت کنید. فقط در انتها فراموش نکنید که تیک نهایی « Also apply filter to matching conversations » را در مرحله آخر بزنید!

 

1
0